Main Hall: Diferență între versiuni
Linia 43: | Linia 43: | ||
|Nivel | |Nivel | ||
|colspan="4"|Cerințe | |colspan="4"|Cerințe | ||
|Costuri | |colspan="2"|Costuri | ||
|colspan="4"|Beneficii | |colspan="4"|Beneficii | ||
|- | |- | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
|[[File:time_small.png|Construction Time]] | |[[File:time_small.png|Construction Time]] | ||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]] | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]] | ||
|[[File:Mana.png|20px|Mana]] | |||
|[[File:coin_small.png|20px|Coins]]Capacitate | |[[File:coin_small.png|20px|Coins]]Capacitate | ||
|[[File:supply_small.png|20px|Supplies]]Capacitate | |[[File:supply_small.png|20px|Supplies]]Capacitate | ||
Linia 59: | Linia 60: | ||
|1 | |1 | ||
|6x6 | |6x6 | ||
|0 | |||
|0 | |0 | ||
|0 | |0 | ||
Linia 74: | Linia 76: | ||
|10m | |10m | ||
|3.300 | |3.300 | ||
|0 | |||
|68.000 | |68.000 | ||
|6.800 | |6.800 | ||
Linia 85: | Linia 88: | ||
|3h 53m | |3h 53m | ||
|14.000 | |14.000 | ||
|0 | |||
|130.000 | |130.000 | ||
|13.000 | |13.000 | ||
Linia 96: | Linia 100: | ||
|4h 53m | |4h 53m | ||
|35.700 | |35.700 | ||
|0 | |||
|220.000 | |220.000 | ||
|22.000 | |22.000 | ||
Linia 107: | Linia 112: | ||
|6h 05m | |6h 05m | ||
|63.400 | |63.400 | ||
|0 | |||
|340.000 | |340.000 | ||
|34.000 | |34.000 | ||
Linia 118: | Linia 124: | ||
|7h 30m | |7h 30m | ||
|102.000 | |102.000 | ||
|0 | |||
|480.000 | |480.000 | ||
|48.000 | |48.000 | ||
Linia 129: | Linia 136: | ||
|9h 10m | |9h 10m | ||
|156.000 | |156.000 | ||
|0 | |||
|680.000 | |680.000 | ||
|68.000 | |68.000 | ||
Linia 140: | Linia 148: | ||
|11h 05m | |11h 05m | ||
|225.000 | |225.000 | ||
|0 | |||
|910.000 | |910.000 | ||
|91.000 | |91.000 | ||
Linia 151: | Linia 160: | ||
|13h 16m | |13h 16m | ||
|307.000 | |307.000 | ||
|0 | |||
|1.200.000 | |1.200.000 | ||
|120.000 | |120.000 | ||
Linia 162: | Linia 172: | ||
|15h 46m | |15h 46m | ||
|416.000 | |416.000 | ||
|0 | |||
|1.600.000 | |1.600.000 | ||
|160.000 | |160.000 | ||
Linia 173: | Linia 184: | ||
|18h 36m | |18h 36m | ||
|553.000 | |553.000 | ||
|0 | |||
|2.000.000 | |2.000.000 | ||
|200.000 | |200.000 | ||
Linia 184: | Linia 196: | ||
|21h 46m | |21h 46m | ||
|725.000 | |725.000 | ||
|0 | |||
|2.400.000 | |2.400.000 | ||
|240.000 | |240.000 | ||
Linia 195: | Linia 208: | ||
|25h 18m | |25h 18m | ||
|927.000 | |927.000 | ||
|0 | |||
|3.000.000 | |3.000.000 | ||
|300.000 | |300.000 | ||
Linia 206: | Linia 220: | ||
|29h 10m | |29h 10m | ||
|1.160.000 | |1.160.000 | ||
|0 | |||
|3.600.000 | |3.600.000 | ||
|360.000 | |360.000 | ||
Linia 217: | Linia 232: | ||
|33h 20m | |33h 20m | ||
|1.440.000 | |1.440.000 | ||
|0 | |||
|4.400.000 | |4.400.000 | ||
|440.000 | |440.000 | ||
Linia 228: | Linia 244: | ||
|34h 00m | |34h 00m | ||
|1.870.000 | |1.870.000 | ||
|0 | |||
|5.000.000 | |5.000.000 | ||
|500.000 | |500.000 | ||
Linia 239: | Linia 256: | ||
|34h 00m | |34h 00m | ||
|2.320.000 | |2.320.000 | ||
|0 | |||
|5.700.000 | |5.700.000 | ||
|570.000 | |570.000 | ||
Linia 244: | Linia 262: | ||
|57.000 | |57.000 | ||
|- | |- | ||
|18 [[File:Fairies_ico.png|15px|For this level on you will need to research the | |18 [[File:Fairies_ico.png|15px|For this level on you will need to research the Fairies Style Main Hall]] | ||
|6x6 | |6x6 | ||
|345 | |345 | ||
|392 | |392 | ||
| | |1zi 12h | ||
|2.380.000 | |2.380.000 | ||
|0 | |||
|6.600.000 | |6.600.000 | ||
|660.000 | |660.000 | ||
Linia 259: | Linia 278: | ||
|340 | |340 | ||
|439 | |439 | ||
| | |1zi 14h | ||
|2.440.000 | |2.440.000 | ||
|0 | |||
|7.700.000 | |7.700.000 | ||
|770.000 | |770.000 | ||
Linia 270: | Linia 290: | ||
|489 | |489 | ||
|491 | |491 | ||
| | |1zi 17h | ||
|2.500.000 | |2.500.000 | ||
|0 | |||
|9.000.000 | |9.000.000 | ||
|900.000 | |900.000 | ||
Linia 281: | Linia 302: | ||
|549 | |549 | ||
|549 | |549 | ||
| | |1zi 19h | ||
|2.800.000 | |2.800.000 | ||
|0 | |||
|10.400.000 | |10.400.000 | ||
|1.040.000 | |1.040.000 | ||
|26.000 | |26.000 | ||
|87.000 | |87.000 | ||
|- | |||
|22 [[File:WE_Icon.png|15px|For this level on you will need to research the Wood Elves Style Main Hall]] | |||
|7x6 | |||
|558 | |||
|613 | |||
|1zi 21h | |||
|3.000.000 | |||
|133.000 | |||
|11.900.000 | |||
|1.190.000 | |||
|29.000 | |||
|95.000 | |||
|- | |||
|23 | |||
|7x6 | |||
|630 | |||
|684 | |||
|1zi 23h | |||
|3.300.000 | |||
|160.000 | |||
|13.600.000 | |||
|1.360.000 | |||
|31.000 | |||
|104.000 | |||
|} | |} | ||
Versiunea de la data 13 noiembrie 2016 18:27
|
Primărie
Scop
Primăria este centrul orașului si acționează ca spațiu principal de stocare. Cele mai multe clădiri trebuie să fie conectate prin străzi la Primărie, pentru a fi funcționale.
Dacă faci clic pe clădire se deschide inventarul resurselor produse. Primăria asigura depozitarea monedelor, proviziilor și mărfurilor. Nu există nici o limită pentru depozitarea mărfurilor. În contrast, dacă dorești mărirea capacitații de depozitare pentru monede și provizii trebuie să modernizezi Primăria.
Primăria iți oferă o privire generală a relicvelor tale și a sporurilor de producție.
Spor de producție: Pe parcursul jocului, vei câștiga posibilitatea de a crește producția la 3 din cele 9 mărfuri din joc. Cele 3 mărfuri ce pot fi sporite sunt repartizate aleatoriu la început. Acestea sunt enumerate în Primărie. Pentru a obține un spor de producție, va trebui să deblochezi tehnologia în meniul de cercetare și să colectezi Relicvele corespunzătoare pe Harta lumii.
Cerințe
Primăria este disponibilă chiar de la începutul jocului. Nu există cerințe pentru a obține această clădire. Acesta poate fi mutată, dar nu poate fi vândută sau reconstruită.
Modernizare
Modernizarea Primăriei la un nivel superior va crește:
- Cantitatea de monede și provizii care poate fi stocată;
- Cantitatea de monede pe care o primești când cineva le donează utilizând Ajutor între vecini;
- Valoarea recompensei pe care o primești când oferi Ajutor între vecini altor jucători.