Magic Workshop: Diferență între versiuni
Goya (discuție | contribuții) |
Goya (discuție | contribuții) Fără descriere a modificării |
||
(Nu s-au afișat 14 versiuni intermediare efectuate de același utilizator) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{Template:Buildings}} | {{Template:Buildings}} | ||
[[Category:Buildings]] | [[Category:Buildings]] | ||
====Atelier Magic==== | ====Atelier Magic==== | ||
Atelierele magice sunt o versiune puternică a atelierelor normale. Ele oferă o cantitate mai mare din aceste resurse: | |||
Atelierele magice oferă mai | *[[File:supply_small.png|Provizii]] '''Provizii'''. | ||
*[[File:Prosperity.png|25px]] [[Prosperitate|'''Prosperitate''']] (începând cu [[Legenda valloriană|'''Capitolul XXI - Legenda valloriană''']]). | |||
<br> | |||
====Modernizare==== | ====Modernizare==== | ||
O modernizare este posibilă după cercetarea Iscoadelor avansate într-un nou capitol (până la Elementali) sau în tehnologia obișnuită de modernizare a atelierelor (de la Amuni în continuare). | |||
[[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | [[File:Upgrade_Magic_-Workshop.png|center]] | ||
Linia 15: | Linia 15: | ||
====Atelier Magic Elfi==== | ====Atelier Magic Elfi==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informații Ateliere magice Elfi (Niveluri de la 1 la 20) | ||
|- | |- | ||
|Nivel | |Nivel | ||
|colspan="4"|Cerințe Nouă | |colspan="4"|Cerințe Nouă | ||
|colspan="1"|Costuri | |colspan="1"|Costuri<br>nouă | ||
|colspan="1"|Costuri | |colspan="1"|Costuri<br>modernizare | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Beneficii | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Nivel]] | |[[File:Level small.png|Nivel]] | ||
|[[File:field_small.png|Mărime]] | |[[File:field_small.png|Mărime]] | ||
|[[File:Population small elves.png|Populație]] | |[[File:Population small elves.png|Populație]] | ||
|[[File: | |[[File:Culture_icon_elves.png|Cultură]] | ||
|[[File:time_small.png|Timp construire]] | |[[File:time_small.png|Timp construire]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamante]] | |[[File:Premium_small.png|Diamante]] | ||
|[[File:blueprintIcon.png|20px]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px|Planuri]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | ||
|[[File:supply_small.png|Provizii]]Producție | |colspan="2"|[[File:supply_small.png|Provizii]]Producție | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png|Poți construi acest nivel după Tutorial]] | |1 [[File:Ch1.png|Poți construi acest nivel după Tutorial]] | ||
Linia 41: | Linia 40: | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |colspan="2"|141/h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |2 [[File:Ch2.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 2]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|103 | |103 | ||
Linia 49: | Linia 48: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|370/h | |colspan="2"|370/h | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |3 [[File:Ch3.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 3]] | ||
|3x2 | |3x2 | ||
|152 | |152 | ||
Linia 58: | Linia 57: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|520/h | |colspan="2"|520/h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |4 [[File:Ch4.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 4]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|451 | |451 | ||
Linia 67: | Linia 66: | ||
|10sec | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|1.310/h | |colspan="2"|1.310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |5 [[File:Ch5.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 5]] | ||
|4x3 | |4x3 | ||
|540 | |540 | ||
Linia 76: | Linia 75: | ||
|10sec | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|1.490/h | |colspan="2"|1.490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |6 [[File:Ch6.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 6]] | ||
|5x3 | |5x3 | ||
|830 | |830 | ||
Linia 85: | Linia 84: | ||
|10sec | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|2.100/h | |colspan="2"|2.100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |7 [[File:Ch7.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 7]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|560 | |560 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.120 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|2.800/h | |colspan="2"|2.800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |8 [[File:Ch8.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 8]] | ||
|3x6 | |3x6 | ||
|1.320 | |1.320 | ||
|690 | |690 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.270 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|3.100/h | |colspan="2"|3.100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |9 [[File:Ch9.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1.800 | |1.800 | ||
|940 | |940 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|3.900/h | |colspan="2"|3.900/h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |10 [[File:Ch10.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2.200 | |2.200 | ||
Linia 121: | Linia 120: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|4.300/h | |colspan="2"|4.300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |11 [[File:Ch11.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2.800 | |2.800 | ||
Linia 130: | Linia 129: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|5.100/h | |colspan="2"|5.100/h | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |12 [[File:Ch12.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|3.400 | |3.400 | ||
Linia 139: | Linia 138: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|5.700/h | |colspan="2"|5.700/h | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Atelier robust în capitolul 13]] | |13 [[File:Ch13.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Atelier robust în capitolul 13]] | ||
Linia 148: | Linia 147: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|7.300/h | |colspan="2"|7.300/h | ||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Ateliere evoluate în capitolul 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|8.100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Ateliere în stilul Elvarienilor în capitolul 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|23.000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Senatului în capitolul 16]] | |||
|5x6 | |||
|11.653 | |||
|8.307 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|33.500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia optimizată a Atelierelor Elvariene în capitolul 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|43.000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Porții Dimensiunilor în capitolul 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|50.000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Poarta Cazarmei Pregătite în capitolul 19]] | |||
|5x6 | |||
|24.000 | |||
|15.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|63.000/h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 20]] | |||
|7x4 | |||
|29.000 | |||
|17.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|74.000/h | |||
|- | |||
!colspan="11"|Informații Ateliere magice Elfi (Niveluri de la 21 în sus) | |||
|- | |||
|Nivel | |||
|colspan="4"|Cerințe nouă | |||
|colspan="1"|Costuri<br>nouă | |||
|colspan="1"|Costuri<br>modernizare | |||
|colspan="2"|Beneficii | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Nivel]] | |||
|[[File:field_small.png|Mărime]] | |||
|[[File:Population small elves.png|Populație]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultură]] | |||
|[[File:time_small.png|Timp construire]] | |||
|[[File:Premium_small.png|Diamante]] | |||
|[[File:blueprintIcon.png|20px|Planuri]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | |||
|[[File:Prosperity.png|25px|Prosperitate asigurată]] | |||
|[[File:supply_small.png|Unelte]]Producție | |||
|- | |||
|21 [[File:Ch21.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Primăriei prospere în capitolul 21]] | |||
|7x4 | |||
|33.000 | |||
|20.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|120 | |||
|92.000/h | |||
|- | |||
|} | |} | ||
====Atelier Magic Oameni==== | ====Atelier Magic Oameni==== | ||
{| style="text-align: center" | {| style="text-align: center" | ||
!colspan=" | !colspan="11"|Informații Ateliere magice Oameni (Niveluri de la 1 la 20) | ||
|- | |- | ||
|Nivel | |Nivel | ||
|colspan="4"|Cerințe | |colspan="4"|Cerințe | ||
|colspan="1"|Costuri | |colspan="1"|Costuri<br>nouă | ||
|colspan="1"|Costuri | |colspan="1"|Costuri<br>modernizare | ||
|colspan=" | |colspan="2"|Beneficii | ||
|- | |- | ||
|[[File:Level small.png|Nivel]] | |[[File:Level small.png|Nivel]] | ||
|[[File:field_small.png|Mărime]] | |[[File:field_small.png|Mărime]] | ||
|[[File:Population small | |[[File:Population small humans.png|Populație]] | ||
|[[File:culture_icon.png|Cultură]] | |[[File:culture_icon.png|Cultură]] | ||
|[[File:time_small.png|Timp construire]] | |[[File:time_small.png|Timp construire]] | ||
|[[File:Premium_small.png|Diamante]] | |[[File:Premium_small.png|Diamante]] | ||
|[[File:blueprintIcon.png|20px]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | |[[File:blueprintIcon.png|20px|Planuri]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | ||
|[[File:supply_small.png|Provizii]]Producție | |colspan="2"|[[File:supply_small.png|Provizii]]Producție | ||
|- | |- | ||
|1 [[File:Ch1.png|Poți construi acest nivel după Tutorial]] | |1 [[File:Ch1.png|Poți construi acest nivel după Tutorial]] | ||
Linia 178: | Linia 270: | ||
|290 | |290 | ||
| | | | ||
|141/h | |colspan="2"|141/h | ||
|- | |- | ||
|2 [[File:Ch2.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |2 [[File:Ch2.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 2]] | ||
|2x2 | |2x2 | ||
|68 | |68 | ||
Linia 186: | Linia 278: | ||
|10sec | |10sec | ||
|320 | |320 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|250/h | |colspan="2"|250/h | ||
|- | |- | ||
|3 [[File:Ch3.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |3 [[File:Ch3.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 3]] | ||
|2x3 | |2x3 | ||
|152 | |152 | ||
Linia 195: | Linia 287: | ||
|10sec | |10sec | ||
|350 | |350 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|520/h | |colspan="2"|520/h | ||
|- | |- | ||
|4 [[File:Ch4.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |4 [[File:Ch4.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 4]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
|430 | |430 | ||
Linia 204: | Linia 296: | ||
|10sec | |10sec | ||
|590 | |590 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|1.310/h | |colspan="2"|1.310/h | ||
|- | |- | ||
|5 [[File:Ch5.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |5 [[File:Ch5.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 5]] | ||
|3x4 | |3x4 | ||
|540 | |540 | ||
Linia 213: | Linia 305: | ||
|10sec | |10sec | ||
|630 | |630 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|1.490/h | |colspan="2"|1.490/h | ||
|- | |- | ||
|6 [[File:Ch6.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |6 [[File:Ch6.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 6]] | ||
|3x5 | |3x5 | ||
|830 | |830 | ||
Linia 222: | Linia 314: | ||
|10sec | |10sec | ||
|850 | |850 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|2.100/h | |colspan="2"|2.100/h | ||
|- | |- | ||
|7 [[File:Ch7.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |7 [[File:Ch7.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 7]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1.120 | |1.120 | ||
|560 | |560 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.120 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|2.800/h | |colspan="2"|2.800/h | ||
|- | |- | ||
|8 [[File:Ch8.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |8 [[File:Ch8.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 8]] | ||
|6x3 | |6x3 | ||
|1.320 | |1.320 | ||
|690 | |690 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.270 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|3.100/h | |colspan="2"|3.100/h | ||
|- | |- | ||
|9 [[File:Ch9.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |9 [[File:Ch9.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 9]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|1.800 | |1.800 | ||
|940 | |940 | ||
|10sec | |10sec | ||
| | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|3.900h | |colspan="2"|3.900h | ||
|- | |- | ||
|10 [[File:Ch10.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |10 [[File:Ch10.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 10]] | ||
|4x5 | |4x5 | ||
|2.200 | |2.200 | ||
Linia 258: | Linia 350: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|4.300/h | |colspan="2"|4.300/h | ||
|- | |- | ||
|11 [[File:Ch11.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |11 [[File:Ch11.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 11]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|2.800 | |2.800 | ||
Linia 267: | Linia 359: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|5.100/h | |colspan="2"|5.100/h | ||
|- | |- | ||
|12 [[File:Ch12.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele | |12 [[File:Ch12.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 12]] | ||
|3x7 | |3x7 | ||
|3.400 | |3.400 | ||
Linia 276: | Linia 368: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|5.700/h | |colspan="2"|5.700/h | ||
|- | |- | ||
|13 [[File:Ch13.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi | |13 [[File:Ch13.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Atelier robust în capitolul 13]] | ||
|4x6 | |4x6 | ||
|4.700 | |4.700 | ||
Linia 285: | Linia 377: | ||
|10sec | |10sec | ||
|1.400 | |1.400 | ||
|1 sau | |1 sau 300 | ||
|7.300/h | |colspan="2"|7.300/h | ||
|- | |||
|14 [[File:Ch14.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Ateliere evoluate în capitolul 14]] | |||
|4x6 | |||
|5.600 | |||
|3.100 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|8.100/h | |||
|- | |||
|15 [[File:Ch15.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Ateliere în stilul Elvarienilor în capitolul 15]] | |||
|5x5 | |||
|7.568 | |||
|4.128 | |||
|10sec | |||
|1.400 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|23.000/h | |||
|- | |||
|16 [[File:Ch16.png|25px|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Senatului în capitolul 16]] | |||
|5x6 | |||
|11.653 | |||
|8.307 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|33.500/h | |||
|- | |||
|17 [[File:Ch17.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia optimizată a Atelierelor Elvariene în capitolul 17]] | |||
|6x5 | |||
|14.800 | |||
|10.200 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|43.000/h | |||
|- | |||
|18 [[File:Ch18.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Porții Dimensiunilor în capitolul 18]] | |||
|5x6 | |||
|17.400 | |||
|12.400 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|50.000/h | |||
|- | |||
|19 [[File:Ch19.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Poarta Cazarmei Pregătite în capitolul 19]] | |||
|5x6 | |||
|24.000 | |||
|15.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|63.000/h | |||
|- | |||
|20 [[File:Ch20.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi Iscoadele avansate în capitolul 20]] | |||
|7x4 | |||
|29.000 | |||
|17.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 sau 300 | |||
|colspan="2"|74.000/h | |||
|- | |||
!colspan="11"|Informații Ateliere magice Oameni (Niveluri de la 21 în sus) | |||
|- | |||
|Nivel | |||
|colspan="4"|Cerințe nouă | |||
|colspan="1"|Costuri<br>nouă | |||
|colspan="1"|Costuri<br>modernizare | |||
|colspan="2"|Beneficii | |||
|- | |||
|[[File:Level small.png|Nivel]] | |||
|[[File:field_small.png|Mărime]] | |||
|[[File:Population small humans.png|Populație]] | |||
|[[File:Culture_icon_elves.png|Cultură]] | |||
|[[File:time_small.png|Timp construire]] | |||
|[[File:Premium_small.png|Diamante]] | |||
|[[File:blueprintIcon.png|20px|Planuri]] sau [[File:Premium_small.png|Diamante]] | |||
|[[File:Prosperity.png|25px|Prosperitate asigurată]] | |||
|[[File:supply_small.png|Unelte]]Producție | |||
|- | |||
|21 [[File:Ch21.png|Pentru acest nivel trebuie să cercetezi tehnologia Primăriei prospere în capitolul 21]] | |||
|7x4 | |||
|33.000 | |||
|20.000 | |||
|10sec | |||
|2.000 | |||
|1 or 300 | |||
|120 | |||
|92.000/h | |||
|- | |||
|} | |} | ||
=== Niveluri Clădire === | |||
==== Niveluri Atelier magic Elfi==== | ===Niveluri Clădire=== | ||
====Niveluri Atelier magic Elfi==== | |||
{| align=center | {| align=center | ||
!Nivel 1 | !Nivel 1 | ||
Linia 319: | Linia 504: | ||
!Nivel 12 | !Nivel 12 | ||
!Nivel 13 | !Nivel 13 | ||
! | !Nivel 14 | ||
! | !Nivel 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH11.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH12.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Elves_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Nivel 16 | |||
!Nivel 17 | |||
!Nivel 18 | |||
!Nivel 19 | |||
!Nivel 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Elves_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_20_0000.png|120px]] | |||
|- | |||
!Nivel 21 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:P_Elves_Premium_Workshop_21.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Linia 360: | Linia 569: | ||
!Nivel 12 | !Nivel 12 | ||
!Nivel 13 | !Nivel 13 | ||
! | !Nivel 14 | ||
! | !Nivel 15 | ||
|- | |- | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH11.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH12.png|120px]] | ||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | |[[File:Magic_Workshop_Humans_CH13.png|120px]] | ||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_14.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_15.png|120px]] | |||
|- | |||
!Nivel 16 | |||
!Nivel 17 | |||
!Nivel 18 | |||
!Nivel 19 | |||
!Nivel 20 | |||
|- | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH16.png|120px]] | |||
|[[File:Magic_Workshop_Humans_CH17.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_18.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_19_0000.png|120px]] | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_20_0000.png|120px]] | |||
|- | |||
!Nivel 21 | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[File:P_Humans_Premium_Workshop_21.png|120px]] | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |
Versiunea curentă din 15 august 2023 12:54
|
Atelier Magic
Atelierele magice sunt o versiune puternică a atelierelor normale. Ele oferă o cantitate mai mare din aceste resurse:
- Provizii.
- Prosperitate (începând cu Capitolul XXI - Legenda valloriană).
Modernizare
O modernizare este posibilă după cercetarea Iscoadelor avansate într-un nou capitol (până la Elementali) sau în tehnologia obișnuită de modernizare a atelierelor (de la Amuni în continuare).
Planuri
Planul este un produs rar care deocamdată poate fi câștigat în Turniruri ca recompensă în Cufere. Planurile pot fi folosite pentru a moderniza Locuințele Magice și Atelierele magice la următorul nivel, atâta timp cât ești în capitolul potrivit.
Notă: Poți vedea câte Planuri ai trecând mouse-ul peste iconița acestuia atunci când modernizezi clădirile magice sau deschizând meniul de prezentare generală a resurselor făcând clic pe butonul din meniul barei de sus. Vezi pagina Interfață pentru mai multe informații.
Atelier Magic Elfi
Atelier Magic Oameni